Outsourcing IT služeb

Specializujeme se na outsourcing IT služeb ve vaší společnosti, dle předem vámi definovaných podmínek. Vyřešíme za vás outsourcing vývojového týmu, projektového týmu, rozvoje a budování IT systémů a veškerou údržbu a podporu.

Outsourcing projektového týmu

Nemáte svůj vlastní projektový tým? Jsme schopni vám nabídnout řešení. Odřídíme váš projekt s našimi projektovými manažery a inteligentním softwarem na řízení projektového provozu. Do vaší společnosti jsme schopni nasadit nástroje od společnosti Atlassian, jako jsou Bitbucket a Jira. Pomocí těchto nástrojů bude řízení vašich projektů mnohem jednoduší. Na námi nasazený software jsme schopni zajistit i firemní školení.

Outsourcing vývojového týmu

Pro vývoj aplikací na platformách PHP, Python, SQL, Java a Javascript, jsme schopni zajistit vývojový tým. Pro vývoj aplikací využíváme moderní technologie jako jsou Angular, Laravel, Django a další. Podílejte se na vývoji vašich aplikací s našimi odborníky. Jsme schopni naslouchat vašim požadavkům i představám a na jejich základě budovat stabilní moderní aplikace.

Outsourcing informačních systémů

Nabízíme správu a dohled Vašich informačních systému provozovaných ve Vaší společnosti v režimu 24x7x365 formou On-premise, dedikované infrastruktury mimo interní síť zákazníka, nebo variantou v prostředí Cloudu.

Údržba a podpora 

Veškeré námi řízené systémy, aplikace a HW rozvýjíme dle předem dohodnutých podmínek. Pro naše klienty jsme schopni připravit reporty na základě předem řízených analýz funkčnosti a provozu.

Naše služby zahrnují:

Správu síťové infrastruktury, Routery, Switche, VPN

Databáze a aplikace

Správa serverů

Internet a Intranet

Správa koncových stanic

Mobilní zařízení

Jaké benefity získáte:

Jasné smluvní podmínky
Prostřednictvím jasně definovaných SLA, zajistíme transparentnost poskytovaných služeb. Kvalita služeb, rychlost odezvy a bezpečnost na prvním místě.

Nadstandardní přístup
V případě služeb mimo smluvní rámec, nabízíme jejich rychlé vyřízení formou separátní objednávky.

Bezpečnost
Vaše systémy provozujeme bezpečně s benefitem pravidelného testování jejich aktuálního stavu.

Podporované aplikace

Z pohledu aplikací, služeb např: Active Directory, SAMBA, Exchange…, databázové systémy jako jsou MS SQL, MySQL, MariaDB, PostgreSQL…, aplikační a ostatní systémy jako jsou MS IIS, Apache, Tomcat, Nginx, ve virtualizaci zejména produkty VmWare, v oblasti vzdálené správy a komunikace produkty TeamViewer.

Úspora nákladů
Výhodou každého outsourcingu, je přesun vašich investic do provozních nákladů. V opačném případě nabízím možnost rozložení investic dle potřeb zákazníka.

Možnost provozování v prostředí mimo vaší infrastrukturu
Nabízíme provozování formou dedikované infrastruktury mimo prostředí zákazníka, nebo formou Cloudových služeb s garancí bezpečnosti.

Podporované platformy
Spravujeme informační systémy postavené na platformě Microsoft Windows, nebo informační systémy postavené na platformách UNIXu/Linux (RedHat, CentOS, UBUNTU…) a to jak z pohledů serverové části, tak i z pohledu koncových stanic.

Výčet platforem je pouze orientační, a pokud jste nějakou nenašli, tak nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře k upřesnění.

Kanceláře

Holušická 2253/1, Chodov
Praha 11, 148 00

Otevírací doba

PO-PÁ: 8 – 16.30
SO-NE: ZAVŘENO

Telefon

+420 737 136 172

Share This