Tvorba webu

Zajistíme kompletní tvorbu vaší webové prezentace včetně grafického zpracování. Primárně se zaměřujeme na tvorbu webu pomocí moderních technologií jako jsou PHP, HTML5, CSS3, Javascript a WordPress.

Tvoříme weby jinak a s přidanou hodnotou.

Vytváříme jednoduché, srozumitelné a viditelné weby. Podstatou všeho je informace a my se postaráme o to abychom jí dopravili na správné místo ve správný čas s dostatečnou srozumitelností. V dnešní době samotná prezentace nestačí, informační toky musí být komplexní. My se postaráme o spojení všech informačních uzlů a vytvoříme Vám kompaktní síť, která bude kvalitním základem Vašeho podnikání. Kvalitní obsah webu a jeho propojení ostatními komponentami volně dostupných na internetu je základ. Naučíme Vás jak rychle reagovat, při komunikaci se zákazníky prostřednictvím Vaší prezentace, nebo eshopu.

Co nabízíme a jak postupujeme:

Prvotním krokem je komunikace se zákazníkem, zafixování jeho potřeb formou úvodní analýzy a následně navržení vhodného postupu řešení.

Správa domén

l

Webdesign

Bezpečný webhosting

~

Zabezpečení aplikací

Redakční systémy

Responsivní design

Následně budeme postupovat přesně tak jak je uvedeno níže:

Analýza potřeb zákazníka
V tomto kroku projdeme veškeré požadavky zákazníka a posoudíme reálný stav jeho prostředí (Současný stav prezentace a jejich úrovní, komunikačních kanálů, a stavu podpůrných nástrojů a procesů).

Navrhneme vhodné řešení
Které bude korigovat nedostatky stávajících prezentací, navrhneme kvalitní obsah.

Provedeme revizi firemních standardů
Z pohledu grafického manuálů a kvality textových zdrojů, provedeme korekci délky znaků textů , doplníme vhodnou grafiku, protože obrázek lepší než tisíc slov.

Vybereme vhodné platformy
A vytvoříme základní stavební kameny, ze kterých budeme kompaktní síť vytvářet.

V dnešní době je důležité, aby informace, které na webu prezentujete byly autentické. Kopirování a slepování textů z jiných prezentací Vás dostane do úzkých. Dnešní roboti, kteří na internetů fungují to záhy poznají a dle toho Vás i patřečně oznámkují a zařadí. Nabízíme kvalitní tým vývojářů, grafiků a copywriterů, kteří Vás tímto nelehkým úkolem provedou a pomůžou najít optimální způsob jak zůstat na vhodné startovací pozici.

Oblasti, které zajišťujeme:

b
Korekce textů
v
Optimalizace Chatu
k
Grafika
Kvalitní SEO
CSS, HTML5, JavaScript, PHP
Vazby na sociální sítě
CMS WordPress
Proškolení personálu
Eshopy
Email marketing

Kanceláře

Holušická 2253/1, Chodov
Praha 11, 148 00

Otevírací doba

PO-PÁ: 8 – 16.30
SO-NE: ZAVŘENO

Telefon

+420 737 136 172

Share This